متأهل برنامه تلویزیون تلویزیون اخبار فرهنگی و هنری

متأهل: برنامه تلویزیون تلویزیون اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دردسرهای بازیگر سریال «پایتخت» به‌خاطر قد بلندش

بازیگر نقش بهتاش در «پایتخت ۵» با بیان اینکه بسیاری قدش را مشکل‌ساز می‌دانستند، گفت: آن‌ها می‌گفتند هنگامی که قرار است از تو و بازیگر مقابل، نمای دونفره بگیریم،

دردسرهای بازیگر سریال «پایتخت» به‌خاطر قد بلندش

دردسرهای بازیگر سریال «پایتخت» به خاطر قد بلندش

عبارات مهم : تئاتر

بازیگر نقش بهتاش در «پایتخت ۵» با بیان اینکه بسیاری قدش را مسئله ساز می دانستند، گفت: آن ها می گفتند هنگامی که قرار است از تو و بازیگر مقابل، نمای دونفره بگیریم، صحنه قناس می شود، قشنگ نیست و جهت خیلی کارها به این علت من را رد کردند.

به گزارش ایسنا، بهرام افشاری در گفت وگویی راجع به ی حضورش در مجموعه «پایتخت ۵» بیان کرد: حضورم در «پایتخت ۵» تأثیر زیادی در سرنوشتم دارد. خیلی زیاد! تئاتر جهت من هر لحظه جایگاه خود را دارد ولی حالا سینما و تلویزیون هم برایم جدی هست. در سریال پایتخت پیشینه تئاتری به کارم آمد.

دردسرهای بازیگر سریال «پایتخت» به‌خاطر قد بلندش

او راجع به چگونگی گزینش خود جهت سریال «پایتخت ۵» اظهار کرد: محسن تنابنده به واسطه آشنایی و تعریف هایی که از من شنیده بود، به کار دعوتم کرد. بهتاش هم خیلی سریع با خانواده هماهنگ شد. انگار از ابتدای سریال پایتخت این شخصیت حضور داشت. به قول معروف سربار مجموعه نبود.

بازیگر نقش بهتاش در «پایتخت ۵» راجع به علت کم کاری خود در تئاتر گفت: این آخرهای مدتی نتوانستم در تئاتر کار کنم تا اینکه نمایش جوجه تیغی را کارگردانی کردم. من قائل به تجربیات تازه و تازه هستم و دوست دارم تجربه کنم. در همه سال هایی که به این حرفه پرداخته ام، تلاش کردم جسارت کارهای تازه را داشته باشم؛ مثلاً هنگامی که آتیلا پسیانی در نمایش «دیابولیک رومئو و ژولیت»، از من دعوت کرد با اشتیاق پذیرفتم چون مخاطب صورت تازه ای از من دید.

بازیگر نقش بهتاش در «پایتخت ۵» با بیان اینکه بسیاری قدش را مشکل‌ساز می‌دانستند، گفت: آن‌ها می‌گفتند هنگامی که قرار است از تو و بازیگر مقابل، نمای دونفره بگیریم،

او ادامه داد: هر چند این کار در جشنواره تئاتر فجر دیده نشد و داوران این کار را ندیدند، ولی متر و معیارهای داوران با مخاطبان زمین تا آسمان تفاوت دارد. جهت آن نقش (رابینسون کروزوئه) باید جایزه می گرفتم. نقشی که ۹ ماه تمرین کردم و می دانستم جایزه جهت من هست. در نمایش «جن گیر» کار کوروش نریمانی خیلی متفاوت بودم یا در نمایش پاییز کار نادر برهانی مرند، نقش یک پیرمرد ۷۰ ساله را بازی کردم. حرف من بر سر متر و معیارهاست وگرنه کسی است که از جایزه خوشش نیاید؟ هر کس بگوید من تشویق را دوست ندارم دروغ می گوید!

افشاری راجع به چگونگی موفقیت در حرفه بازیگری اظهار کرد: من با افتخار می گویم فرزند شهرستانم و جهت موفقیت بسیار تلاش می کنم. خیلی ها پیغام می گذارند که ما شهرستانی ها چطور باید شروع کنیم، کسی ما را نمی بیند. من هر لحظه گفته ام باید ایمان داشت و تلاش کرد. زمانی که به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدم، حتی تئاتر شهر را نمی شناختم. در نمایش «جوجه تیغی» ماجرای خودم را تعریف کردم و اینکه لحظه ای ناامید نشدم.

او با بیان اینکه جایزه فجر جهت نمایش رابینسون کروزوئه، در عزت نفس او تأثیر گذاشت، گفت: این نمایش در اجرا درخشید. خیلی ها ما را نادیده گرفتند و همراهی نکردند ولی به موفقیت ایمان داشتیم. بعد از آن کار مدت ها بدون کار شدم و سخت گذشت. طعم بیکاری را آن وقت خوب حس کردم. جایزه های دیگری هم داشتم، ولی جایزه تئاتر فجر چیز دیگری است.

دردسرهای بازیگر سریال «پایتخت» به‌خاطر قد بلندش

افشاری که بعد از این جایزه جهت ایفای نقش شیرعلی، برادر اصلاح به پایتخت ۲ دعوت شد، تصریح کرد: محسن تنابنده تئاترهایم را ندیده بود ولی از من شنیده بود. هنگامی که دعوتم کرد اول پرسید زبان مازنی بلدی، می توانی صحبت کنی؟ گفتم نه ولی می توانم این لهجه را دربیاورم. خودم عاشق سریال پایتخت بودم حتی از تمریناتم می زدم که حتماً این سریال را ببینم.

بازیگر نقش بهتاش افزود: سکانسی بود که شیرعلی باید زیر تخت دراز می کشید. به علت شرایط فیزیکی من خیلی سخت بود و اذیت شدم ولی نتیجه خوب بود طوری که شیرعلی محبوب ترین بازیگر مهمان فصل دوم سریال پایتخت شد. بعد از پایتخت ۲ فکر می کردم ارتباطم با سریال پایتخت قطع شده است تا اینکه جهت فصل تازه از من دعوت شد؛ آن هم به عنوان یکی از بازیگران مهم مجموعه و جهت ایفای نقش پسر بهبود.

بازیگر نقش بهتاش در «پایتخت ۵» با بیان اینکه بسیاری قدش را مشکل‌ساز می‌دانستند، گفت: آن‌ها می‌گفتند هنگامی که قرار است از تو و بازیگر مقابل، نمای دونفره بگیریم،

بازیگر سریال «پایتخت« راجع به قد بلند خود گفت: بسیاری قد من را مسئله ساز می دانستند و می گفتند هنگامی که قرار است از تو و بازیگر برابر نمای دونفره بگیریم، صحنه قناس می شود و قشنگ نیست و جهت خیلی کارها به این علت من را رد کردند. ولی خیلی از کارگردانانی که با من کار کردند، مثل رضا درمیشیان یا منوچهر هادی و سیروس مقدم قد من را فراموش کردند. اتفاقاً کارهایشان هم قشنگ بود و خلاقیت به خرج دادند.

افشاری در آخر خاطرنشان کرد: تئاتر منزل من هست. آدم هر جایی برود به منزل اش برمی گردد. تلاش می کنم حداقل سالی یک کار تئاتر داشته باشم ولی به سینما هم با جدیت فکر می کنم. پیشنهادات تئاتری زیاد دارم ولی خیلی ها باب میل من نیست. اگر تجربه تازه ای باشد، حتماً می پذیرم. دوست دارم از تکرار دوری کنم. در این مسیر به کارگردانی تئاتر هم فکر می کنم.

دردسرهای بازیگر سریال «پایتخت» به‌خاطر قد بلندش

واژه های کلیدی: تئاتر | جایزه | سریال | نمایش | بازیگر | بازیگری | بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz