متأهل برنامه تلویزیون تلویزیون اخبار فرهنگی و هنری

متأهل: برنامه تلویزیون تلویزیون اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث دو کشته براثر واژگونی ماشین ۴۰۵

سخنگوی شرکت آتش‌نشانی از فوت دو نفر بر اثر واژگونی یک دستگاه ماشین پژو ۴۰۵ خبر داد.

دو کشته براثر واژگونی ماشین ۴۰۵

دو کشته براثر واژگونی ماشین ۴۰۵

عبارات مهم : ماشین

سخنگوی شرکت آتش نشانی از فوت دو نفر بر اثر واژگونی یک دستگاه ماشین پژو ۴۰۵ خبر داد.

جلال ملکی در گفت وگو با ایلنا، راجع به جزییات این اتفاق گفت: ساعت ۱۷:۱۰ عصر امروز یک مورد اتفاق تصادف در مسیر شمال به جنوب اتوبان پایتخت کشور عزیزمان ایران قم ۳۲ کیلومتر بعد از عوارضی به سامانه ۱۲۵ شرکت آتش نشانی اطلاع داده می شود.

دو کشته براثر واژگونی ماشین ۴۰۵

وی با بیان اینکه دو ایستگاه با امکانات کامل به محل اتفاق اعزام شد، اظهار داشت: عوامل آتش نشانی حسن آباد، عوامل هلال احمر و اورژانس نیز در محل حضور داشتند.

سخنگوی شرکت آتش نشانی ادامه داد: یک ماشین سواری پژو ۴۰۵ به هنگام حرکت به علت نامشخصی از مسیر مهم منحرف شده است و بعد از برخورد با گاردریل بزرگراه و شکستن و عبور از آن با بلوک های نیوجرسی برخورد کرده و در همان محل متوقف می شود.

سخنگوی شرکت آتش‌نشانی از فوت دو نفر بر اثر واژگونی یک دستگاه ماشین پژو ۴۰۵ خبر داد.

ملکی با اشاره به سرنشینان این ماشین تصریح کرد: دو سرنشین ماشین که مشمول بر یک آقا و زن حدود ۳۲ ساله شد در اوضاع بسیار خطرناکی در داخل اتاقک ماشین محبوس بودند. آتش نشانان بلافاصله عملیات خود را شروع کردند و با تجهیزات هیدرولیکی قطعات ماشین را برش داده و دو نفر را خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند که بعد از معاینات مشخص شد هر دو نفر جان خود را از دست داده اند.

وی افزود: محل ایمن سازی شد و خودروها به محل امنی انتقال یافته شده است و مکل جهت بررسی علت اتفاق تحویل عوامل پلیس راهور شد.

واژه های کلیدی: ماشین | برخورد | اورژانس | آتش نشانی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz